Centrum Językowe Perfection © 2021-2023

Hobby i czas wolny

W wolnym czasie doskonalę język angielski i niemiecki oraz dokształcam się z zakresu dydaktyki i uczę się nowego języka - hiszpańskiego. Oprócz pasji językowych, interesuję się również aktorstwem. Podczas nauki w liceum i na studiach, należałem do młodzieżowych grup teatralnych, z którymi wspólnie występowałem na scenie. 

Chętnie jeżdżę też na łyżwach czy na rowerze.

Mój profil

Dzień dobry!

Nazywam się Jakub Tokarz i jestem założycielem Centrum Językowego Perfection w Opolu.

Pracuję tutaj jako lektor języka angielskiego, niemieckiego i polskiego jako obcego.

 

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem!

Doświadczenie zawodowe

Już będąc studentem pierwszego roku podjąłem pracę w centrum szkoleń językowych we Wrocławiu jako lektor języka angielskiego, gdzie uczyłem zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych - klientów indywidualnych i znane wrocławskie korporacje. W firmie tej jestem zatrudniony do tej pory (na ten moment pracuję zdalnie) i sprawia mi to ogromną satysfakcję!

Obecnie prowadzę też zajęcia zdalne z języka polskiego dla obcokrajowców na platformie skupiającej nauczycieli (native speakerów) z całego świata.

Jestem z nią związany od 2018 roku.

Uczę także języka angielskiego i niemieckiego w Szkole Podstawowej "TAK" w Opolu.

Edukacja i zdobyte umiejętności

Matura z języka angielskiego, niemieckiego i polskiego na poziomie rozszerzonym umożliwiła mi rozpoczęcie studiów filologicznych ze specjalnością nauczycielską.

Dzięki profilowi praktycznemu oferowanemu przez uczelnię, doskonale wiem jak prowadzić zajęcia właśnie w sposób praktyczny.

Podczas studiów zdobyłem niezbędną wiedzę na temat języka angielskiego

i niemieckiego oraz historii i kultury krajów anglo- i niemieckojęzycznych,

a także nabyłem odpowiednie kompetencje w zakresie psychologii i pedagogiki

oraz metodyki obu języków.

Praktyki z języka angielskiego i niemieckiego, we wrocławskiej szkole podstawowej, dokładnie ukazały mi jak wygląda praca nauczyciela, na czym warto się skupiać i jakich błędów nie popełniać.

Obecnie jestem absolwentem filologii angielskiej z językiem niemieckim i posiadam uprawnienia do nauczania języka angielskiego oraz niemieckiego.

 

Początki...

Zamiłowanie do języków towarzyszy mi już od dzieciństwa. Ich nauczaniem zajmuję się od rozpoczęcia nauki w liceum, gdzie prowadziłem własną organizację związaną z pomaganiem w nauce innym uczniom w ramach wolontariatu. Jako ówczesny uczeń klasy innowacyjnej z rozszerzonym językiem angielskim, polskim i niemieckim, poznałem tajniki języka angielskiego w biznesie (Business English) dzięki uczestnictwu w wielu projektach

i spotkaniach językowo-biznesowych.

O mnie

Osiągnij językową perfekcję!

edukacja