Centrum Językowe Perfection © 2021-2023

Sprawdź zasady bezpieczeństwa stosowane na zajęciach stacjonarnych podczas pandemii.

Pierwsze Zajęcia

 

Pierwsze zajęcia w CJ Perfection mają charakter organizacyjny i wprowadzający.

Dowiesz się jakie czekają na Ciebie wyzwania oraz jak będzie wyglądać nasza współpraca podczas kolejnych zajęć. Pierwsza lekcja będzie też okazją do tego, aby lepiej się poznać (oczywiście w docelowym języku obcym) i przełamać pierwsze lody 😊

Już podczas pierwszych zajęć poznasz zaskakujące strategie uczenia się języka obcego!* Dzięki licznym technikom pamięciowym, przykładom i ćwiczeniom zaprezentowanym przeze mnie, będziesz wiedzieć jak szybko i skutecznie zapamiętać słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne i nie pozwolić im się "ulotnić"! Te niesamowite sposoby, ułatwią Ci nie tylko naukę i robienie efektywnych notatek podczas następnych zajęć, ale również przydadzą Ci się w życiu codziennym 😉

*- nie dotyczy korepetycji, konwersacji oraz kursu Have Fun!

 

Kolejne zajęcia

 

Oczywiście ważne są powtórki, dlatego będę przypominał o poznanych wcześniej strategiach na kolejnych zajęciach, a także prezentował nowe i pomagał stosować je w praktyce*.

Każde kolejne zajęcia przebiegają zgodnie z ustalonym wcześniej planem i prowadzone są metodą, która została przez Ciebie wybrana.

 

Zajęcia specjalne

 

Jeśli wyrazisz taką chęć, w ramach kursu, możesz uczestniczyć w zajęciach specjalnych, np. świątecznych (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, Dzień Św. Patryka, itp.) gdzie poznasz niezbędne słownictwo i dowiesz się jak obchodzone są święta w kraju, gdzie używany jest język, którego się uczysz. Wszystko, rzecz jasna, z wykorzystaniem nowoczesnych technik dydaktycznych. Na kursie tradycyjnym przewidziane są dwie takie lekcje specjalne (tematyka do uzgodnienia z kursantami), a w przypadku kursu spersonalizowanego, decyduje o tym klient.

 

Atuty

 

Wszystkie zajęcia zawsze prowadzone są w miłej, przyjaznej atmosferze.

Jaki jest mój stosunek do kursanta podczas zajęć?

  • Nie zmuszam, a zachęcam

  • Nie wyśmiewam, a pomagam

  • Nie denerwuję się, jestem cierpliwy

  • Wymagam (od siebie i kursanta) i jestem konsekwentny

  • Doceniam każdy, nawet najmniejszy wysiłek

  • Szanuję i toleruję

  • Motywuję do działania

  • Wspieram

  • Daję z siebie 100%

Wierzę, że nasza wspólna przygoda z językiem będzie niezwykła. Już nie mogę doczekać się pierwszych zajęć!

 

Jak wyglądają zajęcia w CJ Perfection?

Osiągnij językową perfekcję!

edukacja